Čo môžem od plánovača očakávať?

Prevedieme ťa detailne krok po kroku prípravou svadby tak, aby si bola v svoj svadobný deň šťastná, usmiata a spokojná nevesta a vedľa seba mala spokojného, milujúceho a šťastného ženícha.
Ako sme písali v úvode, Plán B má takmer 200 strán. Je rozdelený do 7 kapitol, ktoré sú logicky zoradené a označené štítkom, a tak sa rýchlo dostaneš k tomu, čo hľadáš. Kapitoly sú ďalej rozdelené na podkapitoly, aby všetko dávalo zmysel. Ak ti bude vyhovovať iné poradie, strany jednoducho vyberieš a premiestniš, alebo k nim pridáš poznámkový list, to-do list či porovnávač dodávateľov. 

Súčasťou je tiež svadobný checklist s predvyplnenými úlohami, ale aj mesačné kalendáre, kde si môžeš značiť všetky stretnutia, telefonáty či deadline-y. Taktiež tipy, triky, odporúčania, ale aj stránky na upokojenie. Nájdeš tu aj miesto, kde si môžeš zaznačiť všetky svoje myšlienky, nápady, inšpirácie či rozhodnutia a naplánovať rozpočet, zasadací poriadok, svadobný deň aj svadobnú cestu. Hmm, lepšie raz vidieť ako stokrát počuť v tomto prípade platí absolútne.  
Ako dlho pred svadbou je vhodné zaobstarať si Plán B?

Odpoveď je, že je to tak individuálne, že presne na deň Ti nepovieme nič. Ver svojmu pocitu. Ak si myslíš, že ho potrebuješ rok a pol pred svadbou, lebo tvoj obľúbený fotograf alebo vysnívané miesto sa rezervuje veľmi skoro, tak si ho zadováž vtedy. Ak máš pocit, že to zvládneš aj pol roka pred svadbou, môže byť.
Osobne si myslíme, že budeme mať dva druhy neviest – tie, ktoré si ho kúpia radšej skôr aby mali všetko pod kontrolou od začiatku, a potom tie, ktoré po plánovači budú siahať ako po záchrannom kolese pár týždňov pred svadbou, keď sa im celá organizácie začne sypať pod rukami. Ak si ten druhý prípad, tak dýchaj zhlboka, nič nie je stratené!:)

Ako budú fungovať zľavy od vybraných dodávateľov?

Veľmi jednoducho. Všetky podrobnosti sa dozvieš priamo v plánovači. Ale prezdradíme, že v každom plánovači bude unikátny kód, pomocou ktorého sa preukážeš, aby si každý dodávateľ mohol overiť, že plánovač naozaj vlastníš. Samozrejme platí, že väčšina svadobných dodávateľov má obmedzené kapacity a na jeden termín stihne len jeden, či dva páry. Preto bude platiť, že kto skôr príde, ten skôr melie. Zľavy sú nerefundovateľné a neprenosné.

Ako sme vyberali dodávateľov, ktorí poskytli zľavu?

V svadobnom biznise sa pohybujeme roky, preto s väčšinou dodávateľov máme osobné vzťahy alebo skúsenosti a vieme dať za nich ruku do ohňa. Tí ostatní sú nám sympatickí svojou prácou, prístupom a pozitívnymi referenciami od predchádzajúcich neviest. 

Prečo je cena nášho plánovača vyššia oproti konkurencii?

To je celkom jednoduché. Chceli sme priniesť na trh niečo, čo bude nielen dokonalé obsahovo, ale čo bude aj krásne na pohľad a dotyk. Niečo, čo sa nerozpadne po štvrtej ceste v kabelke a čo bude držať, keď budete potrebovať písať. Preto sme zvolili mechaniku, a nie klasickú knihu. Nechceli sme, aby sa strany trhali a presvitali, preto je gramáž papiera vysoká. Chceli sme, aby tie sýte farby, ktorými plánovač hral v počítačovom programe boli aj na papieri. Chceli sme zlatú ražbu na obálku, aby Ťa potešila vždy, keď sa na ňu pozrieš. Pre toto a mnoho mnoho ďalšieho nás výroba plánovača vychádza veľa, a preto ho musíme aj drahšie predávať. Ale aby sme tú cenu trochu odčinili, vybavili sme fakt skvelé zľavy, ktoré Ti nakoniec môžu ušetriť viac peňazí, ako investuješ do tohto malého zázraku.

Môžeš si personalizovať sety Plánu B?

Nič nesľubujeme, ale ani sa nebránime Tvojej kreativite. Skús nám napísať a my zistíme, či sú Tvoje priania v našich silách.

Je Plán B naozaj správny názov pre svadobný plánovač?

My radi hovoríme, že každá nevesta má plán A – že to celé zvládne sama.. že veď toho nie je až tak veľa.. koľké to zvládli, aj ja to dám. A podobne. Keď pochopíš, že dávať dokopy desiatky svadobných hostí, desiatky dodávateľov, osem rôznych intolerancií, štyri batolatá a pritom sa tváriť, že si šťastná budúca nevesta a všetko máš v malíčku, nie je až také jednoduché, budeme tu radi pre Teba. S naším Plánom B, s ktorým budeš mať všetko pod kontrolou od začiatku a budeš mať čas sa na svadbu naozaj tešiť.

Ako funguje platba a doprava?

Platba: ak si zakúpiš Plán B cez náš eshop, môžeš zaplatiť buď prevodom na účet, priamom platbou cez bezpečnú platobnú bránu 24pay alebo si dať poslať plánovač Paketou na dobierkou. Zároveň si však môžeš plánovač zakúpiť osobne u niektorých našich partnerov a dodávateľov priamo v ich salónoch či priestoroch.
Doprava: plánovač ti pošleme kurierom aby si ho mala čím skôr pri sebe.